Onels

ONELS

earth – life – skin

Życie łączy się z ziemią, a zdrowie i piękno skóry jest
tego pięknym uzupełnieniem.

Idea 3 Elementów ELS przenikających się ze sobą,
współistniejących razem i tworzących świat wartości ONELS.

ONELS to marka kosmetyczna która zarówno przy inspiracji jak i produkcji,

używa tylko naturalnych surowców z certyfikatami Eco i Cosmos. 

Kładzie wysoki nacisk na sposób pozyskiwania surowców, które nie szkodzą zarówno skórze jak i środowisku.

 

ONELS to szacunek dla  natury, zużycie wody ograniczone jest do minimum,

na każdym etapie rozwoju produktu. Opracowane kosmetyki nie wymagają wody w recepturze.

ONELS to również ograniczona ilość odpadów, począwszy od etapu produkcji,

aż do pojawienia się ostatecznego wyrobu na sklepowych półkach. 

 

 

Earth

Kosmetyki ONELS to naturalne bogactwo surowców pochodzące z Ziemi starannie wyselekcjonowanych, bezpiecznych dla skóry i przyjaznych naturze.

W procesie tworzenia kosmetyków ONELS inspiruje nas cały świat, używamy tylko naturalnych surowców z certyfikatami Eco i Cosmos, kładziemy wysoki nacisk na sposób pozyskiwania surowców do naszych kosmetyków, które nie szkodzą zarówno skórze jak i środowisku.

 

Szanujemy naturę dlatego ograniczamy zużycie wody na każdym etapie rozwoju produkcji. Opracowujemy produkty nie wymagających wody w recepturze.

 

Ograniczamy ilość odpadów począwszy od etapu produkcji, aż do pojawienia się produktu na sklepowych półkach. Nie korzystam z opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych na ile to możliwe:), nasze kosmetyki są dostępne w prostych szklanych opakowaniach z minimalistyczną etykietą, po zużyciu wystarczy pojemnik wrzucić do kontenera na odpady szklane, albo wykorzystać go ponownie, nadając mu nowe życie

 

Life

Przyjemność jest integralną częścią życia, przedstawiona na różne sposoby może przybrać różną postać, codziennie szukamy chwili aby oderwać się od osobistych i zawodowych obowiązków.

Z założenia produkty ONELS mają nie tylko pielęgnować skórę, ale także dbać o komfort wewnętrzny.

 

Celem naszych produktów jest promowanie poczucia własnej wartości i przyciąganie uwagi innych uwodzący zapachem, wyglądem ale przede wszystkim dobrym samopoczuciem.

 

Tajemnica naszego sukcesu leży w jakości olejków eterycznych i ich stężeniach . Naturalne składniki są starannie selekcjonowane, a następnie ręcznie łączone. Niezależnie od tego, czy szukasz ukojenia, dodatkowej porcji energii, czy rozluźnienia, produkty ONELS spełnią Twoje oczekiwania, integrując ciało, umysł i zmysły.

 

Skin

Stawiamy na odpowiedzialność w podejściu do
pielęgnacji skóry oraz tworzeniu efektywnych i bezpiecznych produktów kosmetycznych.

Zastosowanie naturalnych składników pielęgnacyjnych ukazuje naszą wrażliwość na piękno. Nieustannie poszukujemy interesujących składników i próbujemy zastosować je w nowo powstających recepturach. Stawiamy także na wiedzę naukową oraz badania, sprawdzamy skuteczność działania deklarowanych przez producenta surowców pod bacznym okiem specjalistów z dziedziny dermatologii i kosmetologii.

 

Celem naszych produktów jest promowanie poczucia własnej wartości i przyciąganie uwagi innych uwodzący zapachem, wyglądem ale przede wszystkim dobrym samopoczuciem.

 

Wszystkie te działania podejmujemy w trosce o nasze wspólne dobro oczekując na wspaniałe rezultaty oraz korzyści wynikające z pielęgnacji produktami ONELS. Stawiamy na odpowiedzialność w podejściu do pielęgnacji skóry oraz tworzeniu efektywnych produktów kosmetycznych.